Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Grupa dzieci z Przedszkola nr 1 „Bajka” – Krasnoludki - w Myszkowie zwiedziła Starostwo Powiatowe. Gości przywitał Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki. Wycieczka odbyła się w ramach realizowanego przez przedszkole projektu „Preschooler – Small Citizen”.
 
przed6.jpg
Dzieci z grupy "Krasnoludki" z Przedszkola nr 1 w Myszkowie na zdjęciu ze Starostą Myszkowskim Dariuszem Laseckim w jego gabinecie

Dzieci przyjechały do Starostwa autobusem pod  opieką pań nauczycielek z przedszkola Elżbiety Sobolewskiej i Joanny Topolskiej oraz pomocy nauczyciela Anny Piotrowskiej. Najpierw udały się do gabinetu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego. Starosta przywitał całą grupę i opowiedział o swojej pracy. Nie zabrakło pamiątkowych gadżetów dla wszystkich uczestników wycieczki. „Krasnoludki” miały również okazję obejrzeć gabinet Wicestarosty Anny Sochy-Korendo.

przed1.jpg
Starosta wita dzieci w sekretariacie starostwa

Następnie z Kierownikiem Wydziału Organizacyjnego udały się na salę sesyjną i do archiwum. Zwiedziły także pomieszczenia referatu ds. Obsługi Szkół, Wydziału Finansowego, a na koniec obejrzały Biuro Obsługi Interesanta.

Przedszkole składa serdeczne podziękowania Staroście Dariuszowi Laseckiemu za spotkanie i umożliwienie poznania Starostwa oraz pani Oldze Marcińczyk za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

przed2.jpg
Krasnoludki zwiedziły także gabinet Wicestarosty Anny Sochy-Korendo
 
Wycieczka odbyła się w ramach realizowanego przez grupę "Krasnoludki" projektu „Preschooler -Small Citizen", którego celem jest m.in. rozwijanie kompetencji społecznych i obywatelskich, rozbudzanie w dzieciach świadomości istnienia różnych kultur, języków, tradycji, stymulowanie wszechstronnego rozwoju, poszerzanie wiedzy o lokalnej społeczności, rozwijanie kreatywności przedszkolaka i umiejętności pracy w grupie, wymiana doświadczeń i metod pracy wśród nauczycieli, wykorzystanie zasobów internetu, przetwarzania i przekazywania informacji droga elektroniczną.

przed3.jpg
U Starosty...
 
W ramach tego projektu odbywają się m.inn. wycieczki z cyklu "Krasnoludki" poznają swoją miejscowość".
Wycieczka do Starostwa to już siódma wyprawa maluchów.

przed4.jpgprzed5.jpg
Dzieci miały także możliwość zasiąść w fotelu Starosty Myszkowskiego

22

MAJ

2018

15204

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

przed6_412216207.jpg

Zdjęcie: przed6_412216207.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.