Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wielki Piknik Rodzinny  „W Strefie Dobrej Muzyki” miał miejsce w minioną sobotę na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Jastrzębiu.

strefa2.jpg
Przecięcie wstęgi podczas symbolicznego otwarcia Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Poraju

Jak przystało na piknik, program obfitował w rozmaite atrakcje, które przyciągnęły mieszkańców – zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych. A było z czego wybierać. Organizatorzy zadbali o to, aby imprezie towarzyszył szereg gier i zabaw dla dzieci, malowanie twarzy, dmuchańce, rywalizacje w zawodach sportowych.

Piknik połączony był z Dniem Dziecka, więc to właśnie z myślą o najmłodszych przygotowano całość imprezy.

strefa4.jpg

Początek pikniku wyznaczył turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Poraj. Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na kulturę – widzowie mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny „Babroszki lecą w kosmos” w wykonaniu teatru „TRIP”. Przedstawienie bardzo podobało się zgromadzonym dzieciom.

Następnie odbyło się uroczyste symboliczne otwarcie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji – pięknie zaaranżowanej strefy rekreacyjnej, która została wyposażona w plac zabaw, siłownię, altankę i kompleksowe oświetlenie. Dodać warto, że w ramach inwestycji zakupiono także scenę mobilną.

Okolicznościową wstęgę przecięli: Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Pawłowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Magdalena Ryziuk-Wilk, Kierownik Referatu  Adam Zaczkowski i Prezes Andrzej Pluta reprezentujący firmę POL-REM– wykonawcę inwestycji.

Kolejnym punktem programu były letnie prezentacje zespołów muzycznych, czyli tytułowa „Strefa Dobrej Muzyki”. Wśród jurorów konkursu byli: muzyk i Członek Zarządu Powiatu Sebastian Ruciński, Elżbieta Jatulewicz i Adam Grajdek.

strefa5.jpg
Jury w składzie: Członek Zarządu Powiatu Sebastian Ruciński, Elżbieta Jatulewicz i Adam Grajdek

Dużo muzyki, sporo atrakcji, prawdziwie piknikowa atmosfera i – co nie mniej ważne – znakomita pogoda – wszystko to złożyło się na bardzo udaną imprezę.

strefa1.jpg
Dzieci doskonale się bawiły

strefa3.jpg

04

CZE

2018

62542

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

strefa2_330301540.jpg

Zdjęcie: strefa2_330301540.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.