Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wicestarosta Anna Socha-Korendo uczestniczyła w Konwencie Burmistrzów i Wójtów Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, który odbył się w piątek w Poczesnej.

kon1.jpg
Konwent w Poczesnej: Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Starosta Częstochowski Krzysztof Smela, Wójt Poraja Łukasz Stachera, Wójt Poczesnej Krzysztof Ujma, Zastępca Wójta Poczesnej Andrzej Lech

Tematyka spotkania obejmowała m.in. kwestie dotyczące elektronicznego systemu realizacji procesu nadzoru prawnego nad aktami jednostek samorządu terytorialnego – e-Nadzór, zagadnieniami związanymi z gospodarką odpadami, opłatami za zmniejszenie naturalnej retencji terenowej, a także inne bieżące tematy istotne z punktu widzenia gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Rozmawiano także na temat stosowanie ustawy prawo wodne oraz opłat za zmniejszenie naturalnej retencji terenowej. Jednym z punktów była także kwestia szacowania szkód wyrządzonych przez zwierzęta łowne w uprawach w świetle nowelizacji ustawy prawo łowieckie.
 
kon2.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Wójt Poraja Łukasz Stachera podczas panelu dyskusyjnego

08

CZE

2018

99940

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

kon1_405035197.jpg

Zdjęcie: kon1_405035197.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.