Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Lekturą tegorocznej edycji akcji prowadzonej pod hasłem Narodowe Czytanie  jest „Przedwiośnie” autorstwa Stefana Żeromskiego. Akcja będzie miała kulminację 7 września 2018 roku, kiedy to w różnych miejscach całego kraju będą czytane fragmenty tegorocznej lektury.

Myszkowskie Stowarzyszenie Moc Pokoleń zaprasza na wysłuchanie fragmentów "Przedwiośnia" w sceneriach powiatu myszkowskiego. Krótkie interpretacje zrealizowane w ramach projektu "W stulecie z Przedwiośniem przez Powiat"  zostaną wyemitowane na początku września (termin corocznej kulminacji akcji) oraz na początku listopada (rocznica stulecia odzyskania niepodległości) na profilu facebookowym Stowarzyszenia.

Narodowe czytanie odbędzie się 7 września na kompleksie sportowym "Dotyk Jury" w godzinach 10:00-12:00. Serdecznie zapraszamy

Projekt został zrealizowany przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Myszkowie oraz pomocy m.in. Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Myszkowie .

Przydatne linki:

Stowarzyszenie Moc Pokoleń

prezydent.pl

06

WRZ

2018

47556

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.