Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony weekend Koło Gospodyń Wiejskich Kalina z Jastrzębia obchodziło 55-lecie swojej działalności. Jubileusz był okazją nie tylko do świętowania, uhonorowania koła, ale i do podsumowania długoletniej działalności organizacji. Powiat Myszkowski na tym wydarzeniu reprezentowała Wicestarosta Anna Socha-Korendo.

kalina3.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Wicewójt Katarzyna Kaźmierczak oraz Przewodniczący Rady Gminy w Poraju Andrzej Pawłowski razem z Paniami z KGW Kalina

Na piękny jubileusz Koła przybyło wielu gości, którzy darzą wielkim szacunkiem działalność kultywującą tradycje lokalne. Nic dziwnego, że podczas uroczystości, na które złożyły się część oficjalna – poświęcona uhonorowaniu długiej działalności Koła oraz część artystyczna. Goście mieli możliwość wysłuchania szeregu znanych pieśni ludowych w wykonaniu solenizantek.

Na zaproszenie Koła odpowiedzieli również Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Wicewójt Katarzyna Kaźmierczak oraz Przewodniczący Rady Gminy w Poraju Andrzej Pawłowski.

Koło Gospodyń Wiejskich tworzy zespół śpiewaczy występujący pod nazwą Kalina. Należą do niego wszystkie panie. Występują na imprezach w całym Powiecie Myszkowskim. Same też startują w różnych przeglądach.

kalinanowe.jpg
kalina1.jpg


15

PAŹ

2018

10022

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

kalina3_138168929.jpg

Zdjęcie: kalina3_138168929.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.