Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

Koło Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących zorganizowało coroczny Dzień Białej Laski i Dzień Seniora. Powiat Myszkowski podczas uroczystości reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras.

laska4.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras razem z Przewodniczącym Leszkiem Mrozem i obdarowanymi Paniami

Każdego roku Myszkowskie Koło Związku organizuje spotkanie, podczas którego członkowie, a także osoby wspierające działalność środowisk seniorskich, mogą wspólnie podsumować całoroczne funkcjonowanie organizacji.

laska1.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras składają członkom Koła serdeczne życzenia

Uroczystości te gromadzą blisko setkę osób, i tak właśnie było i tym razem. Gości przywitał Przewodniczący Leszek Mróz. Do sali bankietowej, gdzie miała miejsce uroczystość, przybyli zaproszeni goście, m.in.: Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski, Wiceprzewodniczący Jan Kieras, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie Aleksandra Podgórska.

 laska3.jpg
Czas na prezenty....

Goście z Powiatu nie przybyli z pustymi rękoma. Jak co roku, decyzją Zarządu Powiatu uhonorowano zasłużonych seniorów. Przewodniczący Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras wręczyli wyróżnionym osobom specjalne podarunki. Podziękowali za zaproszenie w imieniu swoim i Starosty Dariusza Laseckiego. Złożyli także gratulacje, życząc wszystkim dużo zdrowia, ale i codziennej aktywności w Związku.

Biorąc pod uwagę liczbę uczestników uroczystości, można bez wątpienia powiedzieć, że organizacja jest aktywna i świetnie sobie radzi z integracją osób niewidzących, niedowidzących i starszych.

laska2.jpg
Członkowie Koła przy wspólnym stole

18

PAŹ

2018

60227

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

laska4_566045571.jpg

Zdjęcie: laska4_566045571.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.