Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Radni powiatowi zebrali się na ostatniej sesji w obecnej kadencji. Były to szczególne obrady, podczas których wzajemnie podziękowano sobie za pracę.
 
sesja2.jpg
Rada Powiatu V kadencji; od lewej pierwszy rząd: Andrzej Jastrzębski, Jolanta Koral, Danuta Służałek-Jaworska, Wiesława Machura, Anna Socha-Korendo, Dorota Kaim-Hagar, Grażyna Kolasa-Gotkowska; od lewej drugi rząd: Krzysztof Klimek, Jan Kieras, Michał Trojakowski, Sebastian Ruciński; od lewej trzeci rząd: Jarosław Kumor, Tomasz Ośmiałowski, Piotr Bańka, Józef Lazar, Dariusz Lasecki, Rafał Kępski, Jakub Grabowski

W pierwszych punktach Rad Powiatu podjęła uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu na 2019 r. oraz w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Myszkowskiego na lata 2018-2028.
 
Po przyjęciu powyższych uchwał Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki serdecznie podziękował wszystkim radnym za czteroletnią pracę dla Powiatu i współpracę merytoryczną podczas obrad komisji i Rady. 

Szczególną chwilą było wręczenie radnym pamiątkowych piór i listów okolicznościowych w podziękowaniami za wspólną pracę.
 
sesja33.jpg

Radni podczas obrad ostatniej sesji

18

PAŹ

2018

21818

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

sesja2_174547478.jpg

Zdjęcie: sesja2_174547478.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.