Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski uczcili pamięć osób, które poświęciły życie dla Ojczyzny, udając się na mogiły w Myszkowie-Mrzygłodzie i Koziegłowach.

groby1.jpg
Starosta Dariusz Lasecki i Przewodniczący Andrzej Jastrzębski odwiedzili miejsca pamięci gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicze

Starosta Dariusz Lasecki i Przewodniczący Andrzej Jastrzębski wspólnie z samorządowcami z kilku gmin oraz reprezentantami służb mundurowych odwiedzili miejsca pamięci, gdzie złożyli wiązanki kwiatów i zapalili symboliczne znicze.

Najpierw delegacje udały się do Koziegłów na grób żołnierza WP szer. Henryka Malicha, poległego w pierwszych dniach września 1939 roku w walkach z najeźdźcą koło wsi Mzyki, a następnie do Myszkowa-Mrzygłodu, gdzie oddały hołd poległym w powstaniu styczniowym w 1863 r., następnie odwiedziły cmentarz w Żarkach, gdzie zapalili znicze na grobach powstańców styczniowych.

30

PAŹ

2018

5358

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

groby1_267998907.jpg

Zdjęcie: groby1_267998907.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.