Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Członkowie Krajowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego przygotowali piękną kolację wigilijną w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Powiat Myszkowski reprezentował Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec.

znp5.jpg
Wicestarosta Mariusz Morawiec składa życzenia nauczycielom

Sala została na tę okazję pięknie udekorowana i oświetlona. Członkowie Sekcji dołożyli starań, aby każdy aspekt wigilijnej tradycji był zachowany. Nie zabrakło opłatka i tradycyjnych potraw świątecznych. Na wieczerzę przybyło wiele osób, które po brzegi wypełniły salę bankietową w MDK.

znp4.jpg
Przewodnicząca Krajowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego Jadwiga Matyja przyjmuje od Wicestarosty Mariusza Morawca życzenia świąteczne

Gości przywitała Przewodnicząca Jadwiga Matyja, zaprosiła do wspólnego posiłku i złożyła świąteczne życzenia wszystkim przybyłym.

znp2.jpg
Przewodnicząca Jadwiga Matyja powitała gości na kolacji wigilijnej

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Zastępca Burmistrza Iwona Franelak, Przewodniczący Rady Miasta w Myszkowie Jerzy Woszczyk, Dyrektor MDK Aleksandra Podgórska, Roman i Silvia Sobczyk oraz Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Halina Sroka.

znp3.jpg
Na zdjęciu od lewej: Roman i Silvia Sobczyk, Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec, Przewodniczący Rady Miasta w Myszkowie Jerzy Woszczyk, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Zastępca Burmistrza Iwona Franelak, Dyrektor MDK Aleksandra Podgórska oraz Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Halina Sroka

Wicestarosta Mariusz Morawiec podziękował za zaproszenie i złożył życzenia całej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego. Impreza przebiegła w bardzo świątecznej atmosferze.

Nauczyciele, którzy działają w myszkowskiej sekcji PZN, przez wiele lat kształtowali charaktery młodzieży i mają ogromny wkład w rozwój i wychowanie kilku pokoleń mieszkańców Powiatu Myszkowskiego.

znp1.jpg
Atmosfera była bardzo świąteczna

13

GRU

2018

87915

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

znp5_829657617.jpg

Zdjęcie: znp5_829657617.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.