Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami, na którym obszernie omówiono możliwości wsparcia działalności gospodarczej.

przedsiebiorcy.jpg
Spotkanie z przedsiębiorcami

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego, działającego przy Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, przedstawili możliwości pozyskania wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Oprócz wsparcia dotacyjnego zaprezentowana została również oferta instrumentów zwrotnych w postaci nisko oprocentowanych pożyczek w ramach „Śląskiego funduszu pożyczkowego”, Funduszu Pożyczkowego ARR w Częstochowie SA, Funduszu Pożyczkowego SILESIA’2020 oferowanej przez Fundusz Górnośląski SA, Unijnej Pożyczki Rozwoju Śląska oferowanej przez TISE SA oraz  ESIF SILESIA - PRSL Facility oferowanej przez Bank Pekao SA.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

04

LUT

2019

12382

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

przedsiebiorcy_973287630.jpg

Zdjęcie: przedsiebiorcy_973287630.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.