Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wyróżnienie dla Krzysztofa Szota
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Myszkowie radni złożyli podziękowania za pracę nad przygotowaniem do Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o „Czarne Diamenty”.
 
Krzysztof Szot to utytułowany pięściarz z powiatu myszkowskiego, ośmiokrotny mistrz Polski, ćwierćfinalista Mistrzostw Świat i Europy. Obecnie jest trenerem kadry narodowej kadetów. Pod jego okiem wyrastają przyszli mistrzowie. 
Rada Powiatu uhonorowała jego dotychczasowe osiągnięcia i przede wszystkim fakt, że dzięki jego staraniom turniej o „Czarne Diamenty” znów zawitał do Myszkowa.
W imieniu Rady podziękowania złożyli starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk i przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Picheta.
Przewodniczący odczytał okolicznościowy list gratulacyjny:
„W imieniu mieszkańców i samorządu Powiatu Myszkowskiego pragniemy najserdeczniej podziękować Panu Trenerowi za wspaniałe przygotowanie i koordynację przebiegu Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o „Czarne Diamenty”, a także opiekę nad zawodnikami reprezentującymi nasz powiat i region w zmaganiach turniejowych.
Zarówno Pańska wspaniała kariera sportowa, uwieńczona wieloma sukcesami na arenach Polski – wywalczenie osiem razy mistrzostwa kraju – jak i międzynarodowych na Mistrzostwach Świata i Europy, a także piękna ścieżka osiągnięć w boksie zawodowym – są dla nas wszystkich powodem do dumy i radości. 
Jako zawodnik i obecnie jako trener kadry polskich młodych bokserów jest Pan wzorem do naśladowania dla wielu adeptów bosku. 
Dzięki Pańskiemu zaangażowaniu w rozwój sportu i wychowanie nowego pokolenia pięściarzy, w Powiecie Myszkowskim panuje dobry klimat dla boksu, a zawodnicy reprezentują bardzo wysoki poziom.
Za wszystkie Pańskie osiągnięcia i zaangażowanie w powrót Turnieju o „Czarne Diamenty” do Myszkowa – jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy i życzymy wielu sukcesów w karierze trenerskiej.”
 
12.jpg

22.jpg

33.jpg

18

CZE

2019

52809

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

12_646853524.jpg

Zdjęcie: 12_646853524.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.