Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie z burmistrzami i wójtami

Burmistrzowie i Wójtowie z gmin leżących w powiecie myszkowskim zebrali się na kolejnym spotkaniu dotyczącym Regionalnych Inwestycji Terytorialnych.

Regionalne Inwestycje Terytorialne (w skrócie RIT) to instrument rozwoju terytorialnego realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Powiat Myszkowski wraz z gminami leżącymi na jego terenie wchodzi w skład Subregionu Północnego, co jest związane z planowaniem i wykorzystaniem przyznanych środków inwestycyjnych w oparciu o udział samorządów terytorialnych w wyborze poszczególnych projektów.

Przy pomocy instrumentów RIT, w oparciu o strategię terytorialną, jednostki samorządu terytorialnego realizują komplementarne przedsięwzięcia łączące wsparcie z kilku osi priorytetowych RPO WSL 2014-2020.


W spotkaniu uczestniczyli Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk wraz z Wicestarostą Mariuszem Morawcem oraz Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Jakub Grabowski Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Wójt Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak.

 
bw.jpg

04

LIS

2019

68402

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

bw_241755877.jpg

Zdjęcie: bw_241755877.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.