Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat Myszkowski został uhonorowany podczas gali Mecenasa Kultury, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju. Coroczna gala jest formą podziękowania dla wszystkich osób, instytucji oraz firm, które w minionym roku w największym stopniu angażowały się i wspierały w działaniach kulturalnych, sportowych oraz promocyjnych Gminę Poraj, a także Gminny Ośrodek Kultury w Poraju. Statuetkę w imieniu Powiatu Myszkowskiego odebrał Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec.

bal5.jpg

Tegoroczna uroczystość odbyła się w nowo wyremontowanej sali OSP w Żarkach Letnisku, a przebiegała pod hasłem „I love kultura”.

Bal Mecenasa Kultury to rokroczne podziękowanie wszystkim sponsorom za miłość i szacunek do kultury w minionym roku. Forma imprezy jest podziękowaniem za całoroczną współpracę wszystkim osobom życzliwym i przychylnym działalności kulturalnej.

Powiat Myszkowski otrzymał statuetkę za wsparcie działań kulturalnych. Statuetkę odebrał Wicestarosta Mariusz Morawiec z rąk Wójt Gminy Poraj Katarzyny Kaźmierczak.
Wicestarosta wręczył również nagrodę w kategorii Animator Kultury.

Pełna relacja w uroczystości na stronie: GOK Poraj

bal1.jpgbal2.jpgbal3.jpg

27

LUT

2020

36746

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

bal5_632409696.jpg

Zdjęcie: bal5_632409696.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.