Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Myszkowskim - 29.04.2020, godz. 14.00

Aktualne dane na dzień 29.04.2020, godz. 14.00, podane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Myszkowie.
 
INFORMACJA dotycząca tabeli: Szanowni Państwo, w związku z pytaniami o dane zawarte w tabeli, informujemy, że są to dane na dzień, w którym tabela jest publikowana. Mogą się one zmieniać. Np. dane dotyczące osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym oraz poddanych kwarantannie domowej oznaczają stan na określony - podany w tabeli dzień.
Dane dotyczące osób, u których stwierdzono wynik dodatni oznaczają liczbę przypadków od początku epidemii, ale wartość ta może ulegać zmianie - wzrastać lub zmniejszać się, jeśli wystąpiły przypadki wyzdrowienia. Wtedy należy sumować przypadki z obu rubryk - z wynikiem dodatnim oraz ozdrowieńców.

Np. jeśli 29 kwietnia (dziś, godz. 14.00) w rubryce jest ogółem 17 osób z wynikiem dodatnim, a w rubryce oznaczającej liczbę ozdrowieńców - 5, to oznacza, że od początku prowadzenia testów w powiecie myszkowskim zanotowano 22 osoby, które mają koronawirusa.
Wynika to stąd, że jeśli któraś z osób wyzdrowieje, zostaje przeniesiona do tabeli oznaczającej ozdrowieńców. Wtedy liczba osób w rubryce określającej liczbę pozytywnych testów zmniejszy się o 1. Aby więc wiedzieć, ile stwierdzono przypadków pozytywnych od początku epidemii – należy zawsze sumować dane zawarte w rubryce ze stwierdzonym wynikiem dodatnim z danymi w rubryce ozdrowieńców.

Takie rozumienie tabeli wynika z narzuconych odgórnie sposobów podawania danych i nie mamy na to wpływu.
 
syt29.jpg

27

KWI

2020

78721

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

syt29_456364430.jpg

Zdjęcie: syt29_456364430.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.