Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Przed Wami jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Nadszedł czas, kiedy opuścicie mury swojej szkoły, gdzie spędziliście najpiękniejsze dni młodości. Kończycie etap życia, który już na zawsze pozostanie fundamentem Waszych przyszłych działań i wyborów. Egzamin maturalny jest tego ważnym ukoronowaniem, które otwiera drzwi do kolejnego etapu kształcenia i satysfakcjonującej aktywności zawodowej.
 
Tegoroczny „egzamin dojrzałości” odbywa się w szczególnych warunkach, ale właśnie dlatego jest tak wyjątkowy. Pragniemy życzyć Wam wszelkiego powodzenia, wewnętrznego spokoju, wiary w swoje umiejętności i jak najlepszych wyników. Niech matura okaże się znakomitym początkiem Waszego dorosłego życia. 
 
Dziękujemy Dyrektorom szkół i Nauczycielom za wieloletni wysiłek i przygotowanie naszych Abiturientów do egzaminu maturalnego w tak niezwykłych okolicznościach.
 
Drodzy Maturzyści, nie mamy wątpliwości, że szkoły prowadzone przez Powiat Myszkowski spełniły swoje zadanie i dobrze przygotowały Was zarówno do egzaminowego wysiłku, jak i do życiowych wyzwań, a spędzony w nich czas okazał się pożyteczny i pełen znaczących osiągnięć osobistych. Niechaj ten czas pozostanie dla Was pięknym wspomnieniem, a zbliżający się egzamin - pewnym krokiem w dorosłość.
 
Powodzenia!
 
 
matura1.jpg

05

CZE

2020

37717

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

matura1_367154651.jpg

Zdjęcie: matura1_367154651.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.