Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzieci i młodzież skorzystały z programów na wypoczynek

Co roku dzieci i młodzież z Powiatu Myszkowskiego mogą korzystać z oferty wakacyjnej dzięki programom wprowadzanym przez Rząd RP. W tym roku Stowarzyszenie Maximus pozyskało środki na wiele atrakcji.

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa Stowarzyszeniu udało się pozyskać niezbędne finanse na coroczną organizację wyjazdów – w ramach konkursów organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty. 

- Środki na konkursy przeznacza w całości Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, skorzystaliśmy z tej możliwości i mogliśmy zorganizować zupełnie bezpłatny wyjazd dla dzieci z naszego powiatu – mówi Tomasz Ośmiałowski, Prezes Stowarzyszenia Maximus i Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego.

W okresie wakacyjnym udało się zrealizować wyjazdy m.in. na Hel i do Gdyni, gdzie dzieci zwiedziły Muzeum Marynarki Wojennej i Muzeum Obronności, zobaczyły Latarnię Morską w Rozewiu, były na turnusach w Jatrzębiej Górze, Rabce Zdrój, uczestniczyły w wielu atrakcjach rozrywkowych i edukacyjnych.

02

PAŹ

2020

713

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.