Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Płyta promująca młodzież z powiatu

Młodzi ludzie, którzy rozwijają swoje umiejętności wokalne, zaprezentowali swoje możliwości na płycie „Talenty Powiatu Myszkowskiego”.
Płyta została wydana dzięki wsparciu jednostek samorządów powiatowego i gminnego: Starostwa Powiatowego w Myszkowie oraz gmin – Myszkowa, Koziegłów, Żarek, Poraja i Niegowy. Wspólne poparcie projektu okazało się strzałem w dziesiątkę.
W czasach pandemii utalentowana młodzież nie miała możliwości wystąpić w organizowanym corocznie przez Powiat Myszkowski Festiwalu „Nasz Talent”. Nagranie płyty jest dowodem tego, jak ich umiejętności się rozwijają. Proces nagrania był również zupełnie nowym doświadczeniem dla młodych talentów.
Na płycie znalazły się utwory muzyczne w wykonaniu uzdolnionej młodzieży z Powiatu Myszkowskiego, w tym laureatów poprzednich odsłon Festiwalu Nasz Talent, z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej i Małej Akademii Gitary. Utwory zostały odpowiednio zaaranżowane, a samo nagranie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.
Płyty są dostępne w Myszkowie (MDK), Koziegłowach (Urząd Gminy), Żarkach (GOK), Poraju (Urząd Gminy), Niegowie (GOK) i w Starostwie Powiatowym w Myszkowie.
W nagraniu zaprezentowali się następujący młodzi artyści:
Zosia Wójcik, Agata Idziak, Julia Tkacz, Magda Bak, Roksana Dyrka, Jakub Potempski, Łucja Piecuch, Hania Pasikowska, Nadia Hutna, Kasia Ząbkiewicz, Igor Jerz, Julia Samborska, Nikola Sobecka, Julia Sikora, Bartek Czyż, Natalia Feret, Aleksandra Morawiec, Karolina Garleja, Marlena Major, Zofia Cielebąk, Kaja Szczepanowska, Weronika Lamch, Klaudia Jagoda, Kamila Góral.
Młodym wykonawcom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. A w przyszłym roku zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do Festiwalu „Nasz Talent”.

27

PAŹ

2020

666

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.