Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Budowa hali sportowej w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie wielkimi krokami zmierza ku zakończeniu. Już niebawem oficjalne otwarcie.
Będzie to największa hala tego typu w Powiecie Myszkowskim. Wyposażona w pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne, z dużą widownią i wszelkim niezbędnym wyposażeniem – jest obiektem nowoczesnym i okazałym.

Co charakterystyczne i ważne - hala będzie przystosowana nie tylko do organizowania wydarzeń sportowych, ale również koncertów i innych przedsięwzięć o charakterze kulturalnym i społecznym. Szacowany koszt budowy to 6.150.000 zł. Inwestycja została przewidziana na lata 2017-2020.

Dzięki zaangażowaniu obecnego Zarządu Powiatu ze Starostą Piotrem Kołodziejczykiem udało się pozyskać na ten cel środki w wysokości 1.959.200 zł, pochodzące z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Dzięki temu wsparciu znacznie zmniejszyło się finansowanie z budżetu Powiatu Myszkowskiego.

Już niedługo hala będzie gotowana na pierwsze mecze np. siatkówki lub koszykówki, na pierwsze przedsięwzięcia kulturalne.
Obiekt prezentuje się znakomicie zarówno od zewnątrz, jak i w środku. Na załączonych zdjęciach można zobaczyć postępy prac i jakość wyposażenia, zwłaszcza zaplecza z szatniami i prysznicami.
Otwarcie jeszcze w tym roku!

04

LIS

2020

794

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.