Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Przełaje cieszą się wielkim zainteresowaniem w Powiecie Myszkowskim, a to za sprawą Klubu „Błękitni” z Koziegłów. W miniony weekend organizacja przeprowadziła zawody przygotowujące do Mistrzostw Polski LZS w kolarstwie przełajowym.

Przedsięwzięcie było objęte chelangeum Polskiego Związku Kolarskiego, a uczestniczyło w nim kilkuset zawodników z wielu klubów kolarskich, jak również niezrzeszonych.
W wyścigach rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach: Masters I i II, Młodzik/Młodziczka, Junior/Juniorka Młodszy, Orlik, Kobiety Orliczki, Junior. 

Udział wzięło 13 klubów. W klasyfikacji klubowej najlepsi okazali się członkowie MG LKS „Błękitni” z Koziegłów, wyprzedzając na podium KLKS Azalia z Brzózki Królewskiej i LSK Ziemia Opolska.

Starostwo wsparło wyścigi, a nagrody wręczał Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec, gratulując uczestnikom, zwłaszcza reprezentującym Powiat Myszkowski zawodnikom „Błękitnych”, którzy popisali się znakomitymi wynikami.
To kolejny wspaniały sukces „Błękitnych”, prowadzonym przez Andrzeja Chmurzewskiego. Przypomnijmy, że klub działa od 1978 roku i cyklicznie organizuje wyścigi kolarskie w konkurencjach szosowych, MTB i przełajowych.

08

GRU

2020

478

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.