Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W czasach pandemii utrzymywanie kontaktów z okręgiem Broxtowe w Anglii z konieczności przybrało formę wirtualną. Podczas ostatniego spotkania, które przebiegło za pośrednictwem aplikacji internetowej partnerski samorząd przekazał mieszkańcom Powiatu Myszkowskiego życzenia jak najlepszego roku 2021.

W spotkaniu wzięła udział Burmistrz Broxtowe Janet Patrick, Przewodniczący Rady Milan Radulowic, Sekretarz Powiatu Myszkowskiego Krystyna Jasińska, Halina Karkowska z LO w Myszkowie i Marcin Pilis z Biura Promocji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym. Tym razem, z uwagi na inne obowiązki, w spotkaniu nie mógł uczestniczyć Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, który brał w nich udział w poprzednich miesiącach.

Podczas spotkania poruszano sprawy związane z sytuacją epidemiologiczną w obu krajach, a także zakresem działań, jakie są podejmowane zarówno na szczeblu krajowym, jak i lokalnym. Broxtowe podobnie jak Powiat Myszków może liczyć na wsparcie swojego rządu. Środki państwowe są przekazywane podmiotom gospodarczym i osobom, które znalazły się trudnej sytuacji.
Jednym z tematów rozmowy był projekt wymiany grupy uczniów szkół średnich, do którego mogłoby dojść w przyszłym roku. Dla młodych ludzi byłoby to znakomitym poszerzeniem doświadczeń międzynarodowych. Jest to oczywiście uzależnione od pokonania epidemii oraz warunków, które wówczas będą panowały w obu krajach. 

Janet Patrick i Milan Radulovic przekazali najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom Powiatu Myszkowskiego.

29

GRU

2020

556

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.