Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wznowienie naboru wniosków dla osób 30+

Wznowienie naboru wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje, że z dniem 09.06.2021 r. wznawia nabór wniosków  o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla  2 kobiet i 6 mężczyzn powyżej 30 roku życia  w ramach projektu pn.: „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie (IV)" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Priorytetowo zostaną potraktowane wnioski osób powyżej 50 roku życia. Inne kategorie osób, które mogą ubiegać się o ww. formę są osoby z grupy długotrwale bezrobotnych oraz o niskich kwalifikacjach zawodowych.

Nabór będzie prowadzony do momentu wyczerpania alokacji przeznaczonej na tę formę wsparcia. Wnioski są dostępne na stronie internetowej tutejszego urzędu w zakładce dokumenty do pobrania.https://myszkow.praca.gov.pl/-/9179317-aktywizacja-osob-bezrobotnych-w-wieku-30-zarejestrowanych-w-powiatowym-urzedzie-pracy-w-myszkowie-iv-okres-realizacji-2019-2022-r-

10

CZE

2021

417

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.