Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowe ścieżki pieszo-rowerowe coraz bliżej!

Wnioski Powiatu Myszkowskiego dotyczące budowy ścieżek pieszo-rowerowych znalazły się na liście rankingowej zadań zgłoszonych w ramach programu zadań na drogach wojewódzkich współfinansowanych przez jednostki samorządu terytorialnego – WID 2021+. Listę rankingową zaakceptował Zarząd Województwa Śląskiego.

Powiat Myszkowski zamierza wybudować dwa ciągi pieszo-rowerowe, na które zostały złożone stosowne wnioski. W związku z tym złożone zostały wnioski, które zostały pozytywnie rozpatrzone i znalazły się na liście zadań. Są nimi: 

  • rozbudowa drogi wojewódzkiej polegająca na budowie ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Pułaskiego wzdłuż drogi nr 793 w Myszkowie;
  •  rozbudowa drogi wojewódzkiej – budowa ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Koziegłowskiej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 789.

Teraz czas na kolejne etapy prac – przekazanie projektów porozumień i umów w związku z realizacją wymienionych zadań w celu ich uzgodnienia. W najbliższym czasie zostaną one przekazane przez Departament Komunikacji i Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

07

LIP

2021

411

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.