Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Akcja Letnia "Bezpieczne Wakacje" 2021

Przypominamy, że wraz z zakończeniem roku szkolnego na terenie województwa śląskiego rozpoczeły się działania w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2021", które potrwają do 1 września 2021 r. 

Celem akcji jest zintegrowanie działań różnych podmiotów mających wpływ na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w naszym województwie, w szczególności w aspekcie istniejącego jeszcze stanu zakażeniami wywoływanego wirusem SARS-CoV-2. 

Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze 32 20 77 077, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.

Ponadto na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach,w dziale aktualności, znajduje się wykaz podmiotów zaangażowanych w akcję „Bezpieczne wakacje 2021” oraz wykaz miejsc kontroli autokarów.https://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/rusza-akcja-bezpieczne-wakacje-2021

Na stronie internetowej Ministwrstwa Edukacji i Nauki, pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/baza-wypoczynku dostepna jest ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzieży, w której mozna uzyskać informacje dotyczace organizatora wypoczynku na terenie województwa śląskiego.

Pytania związane z akcją "Bezpieczne wakacje 2021" można kierować do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach pod numerem: 32 20-77-653

 

08

LIP

2021

444

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.