Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Program „Zajęcia klubowe w WTZ”

 
 
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że Powiat Myszkowski przystąpił do realizacji  Programu „Zajęcia klubowe w WTZ” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.   
 
Celem programu jest  wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności  i niezależności w życiu społecznym oraz zawodowym poprzez prowadzenie przez WTZ zajęć klubowych, jako zorganizowanej formy rehabilitacji.
 
Beneficjentami programu są:
  1. osoby niepełnosprawne, które były uczestnikami WTZ i opuściły go w związku  z podjęciem zatrudnienia,
  2. osoby niepełnosprawne, znajdujące się na prowadzonej przez podmiot prowadzący WTZ liście osób, których zgłoszenie do uczestnictwa w warsztacie zostało zatwierdzone i które nie rozpoczęły terapii w WTZ.
 
Program adresowany jest do podmiotów prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej.
 
Wnioski o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach ww. programu przyjmowane są w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie do dnia 10 listopada 2021r. (dotyczy zajęć klubowych, które zostaną uruchomione i prowadzone od dnia 01.02.2022 r. do dnia 31.01.2023 r.).
 
Szczegółowe informacje dot. realizacji programu dostępne są na stronie PFRON https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/program-zajecia-klubowe-w-wtz/ oraz na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie: http://www.myszkow.pcpr.pl/
 
 
 
 
 
 

18

PAŹ

2021

313

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.