Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie podpisano umowę między Powiatem Myszkowskim a Oddziałem Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie. yes

Umowę podpisali  Starosta Myszkowski  Piotr Kołodziejczyk i Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS  Piotr Dobosz w asyście Wicestarosty Mariusza Morawca oraz Członków Zarządu Powiatu Myszkowskiego Jolanty Koral i Tomasza Ośmiałowskiego.

Przedmiotem umowy jest zgodna współpraca w obszarze działań z zakresu bezpieczeństwa, skierowana do rolników i mieszkańców Powiatu Myszkowskiego, w tym dzieci i młodzieży z terenów wiejskich.

Celem współpracy ma być m.in.: poszerzanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych, upowszechnianie informacji nt. rozpoznawanych na obszarach powiatu zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń, motywowanie dzieci i młodzieży do pozyskiwania wiedzy na temat reagowania na zagrożenia, promowanie środków indywidualnej ochrony osobistej, popularyzowanie wśród rolników wykazu prac szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstw rolnych, propagowanie zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, propagowanie postawy obywatelskiej, współpracę mieszkańców z służbami porządkowymi w przypadku zagrożenia.

02

GRU

2021

672

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.