Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat Myszkowski otrzymał podziękowania od Mera Samorządu Rejonu Wileńskiego Marii Rekść oraz Towarzystwa Patriotycznego „Kresy” za udział w akcji „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2021”. yes

W tym roku Powiat Myszkowski zbierał dary rzeczowe i środki pieniężne. Akcja co roku jest organizowana przez TP „Kresy” na rzecz Polaków mieszkających za wschodnią granicą.

Przypomnijmy, że udało się zebrać paczki z podarunkami rzeczowymi, natomiast do puszek darczyńcy wrzucili łącznie 1027,99 zł.
W październiku paczki i pieniądze zostały przewiezione do siedziby Towarzystwa. Dary na ręce ks. Ryszarda Umańskiego przekazali Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Janusz Romaniuk i Radny Rady Powiatu w Myszkowie Mariusz Karkocha. 

Puszki, do których można było wrzucać pieniądze, były przez miesiąc wystawione w Starostwie Powiatowym, Szpitalu Powiatowym, Powiatowym Urzędzie Pracy, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Powiatowym Zarządzie Dróg, a także w szkołach średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiatu Myszkowski – Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie, Zespół Szkół nr 2 w Myszkowie , Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie, ZSP im. T. Kościuszki w Żarkach.

23

GRU

2021

355

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.