Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie Związku „Jedźmy razem”

W starostwie powiatowym w Myszkowie odbyło się pierwsze robocze posiedzenie Zgromadzenia Związku Powiatowo-Gminnego pod nazwą „Jedźmy razem”.

Przypomnijmy, że powstanie Związku wynika ze wspólnej inicjatywy Starosty Myszkowskiego oraz Wójtów i Burmistrzów z gmin w Powiecie Myszkowskim.

Na zaproszenie Starosty Myszkowskiego Piotra Kołodziejczyka, który otworzył i poprowadził obrady, w spotkaniu uczestniczyli m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski, Wójt Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak, Sekretarz Powiatu Myszkowskiego Krystyna Jasińska, pracownicy urzędów i starostwa powiatowego.

Jest to wspólna powiatowa realizacja zadań w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego na terenie działalności Związku - w formie związku powiatowo-gminnego.

Było to pierwsze posiedzenie, podczas którego wybrano organy Związku.

28

STY

2022

483

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.