Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie z udziałem delegacji z litewskiej miejscowości Mickuny w Okręgu Wileńskim. Przedstawiciele samorządów podpisali list intencyjny odnośnie współpracy w zakresie szkolnictwa.

Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk i Starosta Mickun Renata Mickiewicz podpisali list intencyjny w sprawie współpracy między obiema społecznościami lokalnymi.

Podpisanie listu odbyło się w obecności Wicestarosty Mariusza Morawca, Radnego Rady Powiatu Mariusza Karkochy, przedstawicieli delegacji litewskiej. Specjalnym gościem był ksiądz Ryszard Umański, Prezes Towarzystwa Patriotycznego „Kresy”. W rozmowach dotyczących nawiązania współpracy uczestniczyli Radny Rady Powiatu Maciej Piłka i Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie Izabela Skabek.

Planowana współpraca miałaby na celu szeroko rozumiane oddziaływanie na rozwój młodzieży poprzez utrzymywanie kontaktów instytucjonalnych między placówkami oświatowymi, ukierunkowanych na dążenie do wzajemnego rozwoju intelektualnego i zacieśniania relacji interpersonalnych na poziomie grup uczniów i ich nauczycieli.

Mickuny to miejscowość, w której ponad połowę populacji stanowią Polacy.

 

13

MAJ

2022

537

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.