Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Już za kilka dni rozpocznie się 29. edycja akcji  „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2022”  pod patronatem Starosty Myszkowskiego Piotra Kołodziejczyka.

Akcja organizowana jest w dniach 16 – 18 września 2022 r. w ramach światowej kampanii „Clean Up the World”, której organizatorem i koordynatorem jest Fundacja Nasza Ziemia z siedzibą w Warszawie. Hasło tegorocznej edycji kampanii to: „Wszystkie śmieci są nasze”.

- Pragnę zwrócić się z apelem do uczniów wszystkich szkół z naszego Powiatu, pracowników jednostek organizacyjnych Starostwa i Gmin, członków kół łowieckich, członków kół wędkarskich i wszystkich mieszkańców Powiatu o czynne włączenie się do akcji – mówi Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk. 

Starosta zaapelował także do władz gminnych o włączenie do akcji firm odpowiedzialnych za odbiór odpadów na terenie gmin, celem zebrania odpadów z przeprowadzonej akcji.

Jak co roku Zarząd Powiatu w Myszkowie (w składzie Starosta Piotr Kołodziejczyk, Wicestarosta Mariusz Morawiec, Członkowie Jolanta Koral, Jarosław Kumor, Tomasz Ośmiałowski) zakupili niezbędny sprzęt do przeprowadzenia akcji, tj. worki i rękawice ochronne.

07

WRZ

2022

340

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.