Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony weekend miał miejsce Rajd Szarych Szeregów. Impreza jest co roku organizowana w Powiecie Myszkowskim. Tym razem odbyła się już XIX edycja Rajdu. 

Podczas Rajdu przeprowadzono szereg gier terenowych i sportowo-rekreacyjnych, które miały na celu przybliżenie historii II wojny światowej.
Uroczyste podsumowanie Rajdu i wręczenie nagród miało miejsce w Żarkach Letnisku.

Powiat Myszkowski reprezentowała Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Myszkowie Zdzisława Polak, która pogratulowała uczestnikom i w imieniu Zarządu i Rady Powiatu wręczyła nagrody.yes

Uczestnicy Rajdu zostali podzieleni na grupy wiekowe. Każda z nich realizowała program dostosowany do wieku i możliwości. W Rajdzie wzięły udział zespoły liczące od 5 do 10 osób, głównie z Województwa Śląskiego, w tym około 50 osób z Powiatu Myszkowskiego. Łącznie w Rajdzie uczestniczyło około 200 osób.

Głównym organizatorem imprezy był Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ziemi Myszkowskiej. Powiat Myszkowski dofinansował przedsięwzięcie w postaci dotacji.

22

WRZ

2022

275

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.