Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

W Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbyło się, jak co roku, spotkanie Koła Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących, czyli uroczystość Dnia Seniora i Dnia Białej Laski. Samorząd powiatowy reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Wojciech Picheta.

Skromna, ale pełna ciepła uroczystość zgromadziła wielu członków Związku. Zaproszonych gości przywitał Prezes Leszek Mróz, a wśród nich znaleźli się Przewodniczący Wojciech Picheta, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego Zofia Jakubczyk, Dyrektor MKD w Myszkowie Aleksandra Podgórska, Dyrektor PCPR w Myszkowie Agnieszka Sionek.

Wojciech Picheta w imieniu Starosty Myszkowskiego Piotra Kołodziejczyka, Zarządu i Rady Powiatu podziękował za zaproszenie, w przy tym pogratulował owocnej i prężnej działalności oraz przekazał ufundowane przez Powiat Myszkowski podarunki dla seniorów w postaci kołder, które, biorąc pod uwagę szczególną sytuację w zakresie energetyki, z pewnością się przydadzą.

17

PAŹ

2022

344

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.