Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich 2023!

Polska ugości sportowców z 50 krajów, którzy zmierzą się w blisko 30 dyscyplinach aby walczyć o medale. Kraków i inne polskie miasta od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku będą gospodarzami europejskiego sportu. Nie może Cię tam zabraknąć.

Wolontariat podczas największej multidyscyplinarnej imprezy sportowej w Polsce to niezwykła i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć z bliska najlepszych europejskich sportowców oraz zdobyć unikatowe doświadczenie organizacyjne.  

Zapraszamy do udziału w rekrutacji  http://ie2023.pl/wolontariat?fbclid=IwAR1qUJIhfWSSZMIDNic74eoaeg47TZ0e5V3VbHQ0YFi5o5vgTPHhkmvywaU

Co trzeba zrobić, aby zostać wolontariuszem?

Rekrutacja na wolontariat składa się z dwóch etapów. Pierwszy to rejestracja i założenie konta w Portalu Wolontariusza oraz wypełnienie formularza rekrutacyjnego. 
Wszystkie niezbędne informacje oraz link do formularza znajdziesz na http://ie2023.pl/wolontariat?fbclid=IwAR1qUJIhfWSSZMIDNic74eoaeg47TZ0e5V3VbHQ0YFi5o5vgTPHhkmvywaU

Drugim etapem jest rozmowa rekrutacyjna, na którą zaprosimy wybranych kandydatów. Rozmowy będą prowadzone online za pośrednictwem Portalu Wolontariusza. Aby wziąć udział w wolontariacie podczas IE2023, uczeń powinien mieć do 01.06.2023 ukończone 16 lat.

Wolontariat podczas Igrzysk Europejskich 2023 to doskonała okazja, aby zdobyć pierwsze doświadczenie, rozwijać swoje pasje, a także odkryć nowe. To także możliwość nawiązania ciekawych znajomości, poznania ludzi z całego świata, podzielenia się swoimi pasjami oraz umiejętnościami. 
Podczas przyszłorocznych rozgrywek na wolontariuszy Igrzysk Europejskich czeka niesamowita przygoda połączona z międzynarodową i międzypokoleniową integracją oraz możliwość obserwacji z bliska specyfiki organizacji sportowego wydarzenia.

Wolontariusze zapewnione zostaną: 

  • Strój: t-shirt, kurtka, czapeczka  
  • Niezbędne gadżety 
  • Wyżywienie  
  • Bezpłatna komunikacja miejska  
  • Możliwość zakwaterowania 
  • Ubezpieczenie 
  • Certyfikat udziału w wolontariacie  

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś! 

16

MAR

2023

85

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.