Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się zebranie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. 

Spotkanie poprowadził Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, w dyskusji wzięli udział – Wicestarosta Mariusz Morawiec, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Myszkowie Zdzisława Polak, Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak, Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie Marcin Lemański, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie Sergiusz Wiśniewski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny Marek Olenderek, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Zbigniew Cesarz, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Myszkowie Mariola Majewska, Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Myszkowie Jerzy Bryś, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Izabela Skabek, Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii Daniel Starszyk, Naczelnik Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji Sławomir Maciąg, Paweł Krzyczmonik z Urzędu Gminy w Poraju, Aneta Skrzypkowska z Biura ds. Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Powiatu Myszkowskiego.

Z informacji uzyskanych podczas spotkania wynika, że poziom bezpieczeństwa w Powiecie Myszkowskim jest na wysokim poziomie.

 Zebrani zaopiniowali roczne sprawozdania z działalności Komendanta Powiatowego Policji  i informacji o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu myszkowskiego za rok 2022 oraz roczną informację Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej w 2022 roku.

Ponadto Komisja zapoznała się z informacją dotyczącą sytuacji sanitarno-epidemiologicznej, stanu bezpieczeństwa weterynaryjnego powiatu, realizacji zadań inwestycyjnych na drogach powiatowych.

Przekazano także informacje o podsumowaniu działań „BEZPIECZNE FERIE 2023” monitorowanie i kontrolowanie miejsc i obiektów zimowego wypoczynku.

17

MAR

2023

195

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.