Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 
 
 
Dofinansowanie wycieczek dla uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Myszkowski w ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę" - 2023 r.
Program „Polski Ład” – przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”
________________________________________
Powiat Myszkowski otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą ,,Poznaj Polskę” w wysokości 105 000,00 zł.
 
Celem akcji jest wsparcie organów prowadzących szkoły w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez organizację wycieczek szkolnych umożliwiających poznawanie Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.
Przyznane środki finansowe przeznaczone będą na dofinansowanie wycieczek szkolnych dla:
1. Liceum Ogólnokształcącego im. mjr H. Sucharskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 15 000 zł, wycieczka trzydniowa do Zakopanego.
2. Liceum Ogólnokształcącego im. mjr H. Sucharskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 15 000 zł,  wycieczka trzydniowa do Sandomierza i Kazimierza Dolnego.
3. Liceum Ogólnokształcącego im. mjr H. Sucharskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 15 000 zł, wycieczka trzydniowa do Zakopanego.
4. Technikum nr 1 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 10 000 zł, wycieczka dwudniowa do Torunia.
5. Technikum nr 1 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 10 000 zł, wycieczka dwudniowa do Wrocławia.
6. Technikum nr 1 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 10 000 zł, wycieczka dwudniowa do Torunia.
7. Branżowej Szkoły I stopnia w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 10 000 zł, wycieczka dwudniowa do Wrocławia.
8. Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Myszkowie w Zespole Szkół 
nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie – kwota dofinansowania: 5 000 zł. wycieczka jednodniowa do Pszczyny.
9. Technikum nr 2 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie– kwota dofinansowania: 5 000 zł, wycieczka jednodniowa do Sandomierza.
10. Liceum Ogólnokształcącego w Żarkach w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach – kwota dofinansowania: 10 000 zł, wycieczka dwudniowa do Warszawy.
 
Programy wycieczek szkolnych będą obejmowały punkty edukacyjne określone przez Ministra Edukacji i Nauki.

08

MAJ

2023

248

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.