Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

zgłaszanie kandydatów na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Myszkowie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego zostało opublikowane Ogłoszenie Nr 1 Starosty Myszkowskiego w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Myszkowie (Dz. Urz. Woj. Śl. 2023 poz. 4335)

            Zapraszamy organizacje pozarządowe fundacje oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego stopnia powiatowego i gminnego do zgłaszania kandydatów.

            Zgłoszenia kandydatów należy składać w formie pisemnej, w zamkniętych kopertach z dopiskiem  „dotyczy zgłoszenia kandydata na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych” w  terminie do dnia
15 czerwca 2023 r. (decyduje data wpływu).

Zgłoszenie powinno zawierać:

  1. dane podmiotu zgłaszającego kandydata,
  2. dane kandydata wraz z uzasadnieniem wyboru,
  3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na jego powołanie w skład Rady oraz zgodę   kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

 Zgłoszenia należy kierować na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  w Myszkowie (42-300 Myszków ul. Partyzantów 21).

Decyzję o powołaniu kandydata w skład Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Myszkowie podejmie, w formie zarządzenia, Starosta Myszkowski.  O powołaniu kandydata w skład Rady, podmioty zgłaszające zostaną poinformowane  w formie pisemnej.

 

30

MAJ

2023

213

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.