Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Na stadionie Myszkowskiego Klubu Sportowego odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu, które organizatorzy połączyli z Dniem Dziecka!

Medale wyróżnionym w ciągu całego minionego roku zawodnikom wręczał Członek Zarządu Powiatu Tomasz Ośmiałowski, który serdecznie pogratulował dzieciom i młodzieży wspaniałych osiągnięć sportowych, i Prezes MKS-u Tadeusz Bartnik. Nagrody ufundował Powiat Myszkowski.

O tym, że piłka nożna w Myszkowie cieszy się wielką popularnością, świadczy między innymi ta impreza. Zarówno wychowankowie klubu, jak i rodzice zaangażowali się w przygotowania, był wśród nich Radny Rady Powiatu Rafał Kępski.

Kto wie, może w przyszłości któryś z dzisiejszych uczestników podsumowania zasili szeregi kadry narodowej seniorów. Życzymy zawodnikom i wszystkim zaangażowanym w rozwój MKS-u jak najlepszych wyników w przyszłym sezonie i dziękujemy za emocje minionego.yes

05

CZE

2023

176

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.