Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Akcja Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach

Jak co roku, Powiat Myszkowski  jednostki podległe włącza się w akcję charytatywną „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach”, przygotowaną przez Towarzystwo Patriotyczne „Kresy”. Akcja ma za zadanie nieść pomoc Polakom mieszkającym za wschodnią granicą.

Tegoroczna akcja, wzorem lat ubiegłych, obejmować będzie pomoc materialną dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich, a szczególnie Rodakom mieszkających w obwodzie lwowskim na pogrążonej wojną Ukrainie. 

W szkołach średnich na terenie Powiatu Myszkowskiego będą organizowane paczki ze słodyczami i przyborami szkolnymi. Rolę koordynatora pełni Zespół Szkół nr 1. Po zakończeniu zbiórki dary zostaną przez Powiat Myszkowski dostarczone do siedziby Towarzystwa Patriotycznego Kresy w Częstochowie.

W dniu 27.10.2023 o godzinie 10 odbędzie się spotkanie dotyczące Akcji Mikołaj na Kresach, na plebani kościoła pw. Świętego Wojciecha w Częstochowie ulica Brzeźnicka 59.

Wszelkie informacje na stronie https://tpkresy.pl/  yes

24

PAŹ

2023

186

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.