Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat Myszkowski, jak co roku, włącza się w akcję charytatywną „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach. Akcja jest organizowana przez Towarzystwo Patriotyczne Kresy na rzecz Polaków mieszkających za wschodnią granicą.
W akcję włączył się Powiat Myszkowski wraz z jednostkami i szkołami. Zarząd Powiatu przeznaczył środki na zakup artykułów spożywczych. 
Pozostałe dary były magazynowane w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie. Swoje paczki dostarczyły też Zespół Szkół nr 2 w Myszkowie , Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie, ZSP im. T. Kościuszki w Żarkach, oraz szkoły podstawowe i przedszkola. Dary zostały przewiezione do siedziby Towarzystwa Patriotycznego „Kresy” w Częstochowie, skąd wyruszą w dalszą drogę.
Podczas przekazywania darów w siedzibie Towarzystwa „Kresy” byli Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Mariusz Karkocha i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Janusz Romaniuk. Paczki odebrał ks. Ryszard Umański, który od lat wspiera Kresowian.

10

LIS

2023

211

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.