Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie w KSSE

Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk rozmawiał z Prezesem Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Januszem Michałkiem na temat działań na terenie Powiatu Myszkowskiego.
 
Współpraca z KSSE w celu poprawy infrastruktury i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych może zaowocować nowym projektem w naszym powiecie. Działania Powiatu Myszkowskiego są skierowane w stronę wszechstronnego rozwoju, gwarantującego poprawę jakości życia mieszkańców. Współdziałanie z KSSE jednym z obszarów działań, które temu służą.
Spotkanie Starosty Piotra Kołodziejczyka z Prezesem KSSE inicjuje kontakt, który może oznaczać długodystansową kooperację na rzecz Powiatu Myszkowskiego.
Więcej informacji wkrótce.
 
KSSE powstała w 1996 roku, składa się z czterech podstref – Gliwickiej, Jastrzębsko-Żorskiej, Sosnowiecko-Dąbrowskiej, Tyskiej. Strefa obejmuje swym zasięgiem całe województwo śląskie oraz 6 powiatów w województwie opolskim: strzelecki, kedzierzyńsko-kozielski, głubczycki, krapkowicki, oleski oraz prudnicki.

 

20

SIE

2020

367

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.