Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Myszkowskiem stypendia ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego ostatecznie przyznano 491 uczniom szkół ponagimnazjalnych. Należności stypendialne są sukcesywnie wypłacane przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie w miarę napływu składanych przez uczniów w szkołach imiennych rachunków i faktur na poniesione wydatki związane z nauką. Do tej pory w trzech transzach wypłacono stypendia na łączną kwotę 137259,28 zł. Pieniądze są przekazywane na wskazane przez ucznia lub jego rodziców konto w Banku Spółdzielczym w Myszkowie, Koziegłowach bądź Żarkach (w tych miejscowościach znajdują się szkoły prowadzone przez Powiat Myszkowski) albo wypłacane do ręki ucznia w punkcie kasowym Banku. Łącznie na stypendia uczniowskie w bieżącym roku szkolnym Powiat pozyskał 892 tysiące złotych.

Na stypendia dla 406 spełniających kryteria studentów pozyskaliśmy 609 tys. złotych; do chwili obecnej wypłacono stypendia za dwa miesiące. Nadal oczekujemy na środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego (1 lutego br. Starostwo złożyło zapotrzebowanie na 365,4 tys. zł), aby wypłacić kształcącym się na uczelniach kolejną turę stypendiów należnych za pierwszy semestr. Stypendia za II semestr będą przekazywane na bankowe konta tych studentów, którzy nadal studiują (w chwili obecnej "stypendialna" lista studentów jest mniejsza o 2 osoby, które w lutym br. zostały skreślone z listy studentów, a więc ci dwaj myszkowianie tych należności już nie będą otrzymywać).

30

MAR

2005

25301

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.