Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że wchodzi w życie program "Komputer dla Homera" obejmujący niepełnosprawnych. "Komputer dla Homera" to program pomocy w zakupie sprzętu elektronicznego oraz oprogramowania umożliwiającego rehabilitację zawodową i społeczną osob niewidomych i niedowidzących, w szczególności: zakupu podstawowego bądź specjalistycznego sprzętu komputerowego, elektronicznego i oprogramowania do nich, zakupu specjalistycznych elektronicznych urządzeń brajlowskich i poszczególnych elementow służących jego uzasadnionej rozbudowie, zakupu urządzeń lektorskich oraz uczestnictwa w szkoleniu komputerowym z zakresu podstawowej obslugi nabytego sprzętu.
Wnioski o dofinansowanie w ramach programu "Komputer dla Homera" można pobrać w PCPR w Myszkowie-Światowicie przy ul. Partyzantów 21 (czynny 7,30-15,30, wtorki 7,30-16,00), telefon 313-02-98; tam też udzielona zostanie dokładniejsza i szersza informacja w sprawie powyższego programu. Wypełnione wnioski przyjmowane są przez Sląski Oddział PFRON w Katowicach, kod 40-950, pl. Grunwaldzki 8-10/8 w okresie od 1 do 30 kwietnia br.

29

MAR

2005

48094

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.