Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wypłacono kolejne stypendia uczniowskie i studenckie z Europejskiego Funduszu Społecznego

7 kwietnia br Starostwo Powiatowe w Myszkowie przekazało (a więc w tym samym dniu, w którym otrzymano środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach) łącznie 119.700,- zł na konta bankowe tych studentów, którym decyzją Zarządu Powiatu w Myszkowie przyznane zostały stypendia z Europejskiego Funduszu Społecznego. Tym razem przekazano stypendia za grudzień ub.r. oraz za styczeń br. Kolejna transza stypendialna trafi na konta po sprawdzeniu, czy zainteresowani zaliczyli I semestr nauki i nadal są na listach studentów wyższych uczelni.

Natomiast 12 kwietnia do Banku Spółdzielczego w Myszkowie oraz BS w Koziegłowach i Zarkach (w tych trzech miejscowościach znajdują się szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Myszkowski) przekazano łącznie 43.476,51 zł tytułem refundacji kosztów poniesionych na naukę przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tak więc do tej pory, w czterech ratach, na uczniowskie konta Starostwo przekazało łącznie 176.508,67 zł tytułem stypendiów wypłacanych z Europejskiego Funduszu Społecznego jako refundacja udokumentowanych imiennymi rachunkami bądź fakturami wydatków na naukę. W tym samym czasie złożyliśmy także zapotrzebowanie w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach na 400 tys. zł niezbędnych do zrefundowania następnych wydatków uczniowskich.

13

KWI

2005

6099

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.