Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

29 czerwca br. odbędzie się XXXIV sesja Rady Powiatu w Myszkowie; w programie obrad przewidziano m.in.: wysłuchanie sprawozdania starosty myszkowskiego Ryszarda Chachulskiego z działalności Zarządu Powiatu w okresie między sesjami, informacji o stanie środowiska na terenie powiatu, informacji dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg nt. stanu dróg i zakresu przewidzianych napraw i remontów bieżących na drogach powiatowych, informacji o stanie bezpieczeństwa pożarowego w Myszkowskiem.

W czasie sesji radni podejmą uchwały m.in. w sprawie deklaracji o zabezpieczeniu środków w budżecie powiatu na pokrycie kosztów audytu wewnętrznego dla projektów współfinansowanych przez ZPORR a realizowanych przez Powiatowy Urzęd Pracy, ustalenia wynagrodzenia dla dyrektora SP ZOZ, przekazania LO w Koziegłowach gminie i miastu Koziegłowy, przystąpienia Powiatu do działań 2.2 pn "Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kończących się maturą", zatwierdzenia Planu finansowego przychodów i wydatków Powiatowego Funduszu Gospodarki Zasobem Geodezyjnym i Kartograficznym.

Początek sesji o godz. 11,00.

23

CZE

2005

12071

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.