Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Stypendia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

W Myszkowskiem na mocy decyzji Zarządu Powiatu stypendia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego otrzymuje w bieżącym roku szkolnym 491 uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz 406 studentów. Stypendium dla ucznia, w zależności od dochodu na członka rodziny wynosi 137 bądź 200 zł miesięcznie, natomiast dla stundenta 150 zł/mies.
W połowie maja księgowość Starostwa Powiatowego w Myszkowie łącznie przekazała na konta studentów kwotę 293.850 zł jako wypłatę kolejnej partii stypendiów (tym razem za luty, marzec oraz kwiecień).
2 czerwca przekazano kwotę 145.355 zł do Banków Spółdzielczych w Myszkowie, Koziegłowach i Żarkach (w tych miastach są szkoły prowadzone przez Powiat) tytułem refundacji wydatków na naukę ponoszonych przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Z tym dniem na konta osobiste uczniów 5 szkół prowadzonych przez Powiat Myszkowski trafiły więc pieniądze będące zwrotem wydatków poniesionych w ostatnich miesiącach na zakup podręczników, zeszytów, przyborów i strojów szkolnych, opłacenie biletów miesięcznych na dojazd do szkoły czy też zwrot pieniędzy wydanych na stancję. Ci uczniowie, ktorzy nie posiadają kont bankowych, mogą pobierać gotówkę w kasach tychże placówek bankowych.

02

CZE

2005

38655

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.