Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ministerstwo Gospodarki zaprasza regionalne organizacje przedsiębiorców, które w ciągu ostatnich 2 lat zrealizowały projekt na rzecz pobudzenia gospodarki swojego regionu, do udziału w konkursie Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości.
Celem konkursu jest wyróżnienie najciekawszych inicjatyw i projektów promujących przedsiębiorczość, prezentacja dobrych praktyk, zwiększenie świadomości społecznej o znaczeniu przedsiębiorczości dla rozwoju lokalnego, a także inspiracja lokalnych władz i organizacji przedsiębiorców.

Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości będą przyznawane w 5 kategoriach
- pionierskie działania w duchu przedsiębiorczości
- wspieranie przedsiębiorstw
- ograniczanie biurokracji
- inwestowanie w kapitał ludzki
- odpowiedzialna przedsiębiorczość

Zgłoszenia do Europejskiej Nagrody Przedsiębiorczości będą oceniane według kryteriów Komisji Europejskiej - pod względem oryginalności i wykonalności zrealizowanego projektu, jego wpływu na lokalną gospodarkę, poprawę pomiędzy lokalnymi partnerami, uniwersalności i możliwości zastosowania go w innych regionach Europy.
Opis projektu na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania na stronie http://www.mgip.gov.pl) składać należy od 30 kwietnia 2006 roku do Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

11

KWI

2006

41539

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.