Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Od 27 lipca - nowe zdjęcia do paszportów

Z uwagi na zmianę rozporządzenia w sprawie wzorów oraz trybu wydawania paszportów od 27 lipca 2006 r. będą obowiązywały nowe wzory zdjęć przy składaniu wniosku o paszport.

Robiąc zdjęcie do paszportu obraz na fotografii musi pokazywać całą głowę i górną część szyi, prawa i lewa strona twarzy musi być widoczna.

Fotograf powinien wykonać zdjęcie według właściwego wzoru.

Forma została określona prawem i powinna wyglądać nastepująco, zdjęcie powinno być: "..o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy na jednolitym jasnym tle, mające dobrą ostrość oraz pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70 - 80% fotografii; fotografia ma przedstawiać osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami, nieprzysłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami".


Informacje w niniejszym zakresie uzyskać można w Starostwie Powiatowym w Myszkowie, pok. nr 403 (IV piętro) lub pod nr tel. (034) 315 - 91 - 08

Plakat informacyjny "Nowe zdjęcia do paszportu" dotyczący wyglądu zdjęć do paszportów biometrycznych oraz szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod adresem: http://www.mswia.gov.pl

UWAGA!

Fotografie nie spełniające w/w wymogów nie mogą być składane do wniosku o wydanie paszportu

Dodatkowe informacje o nowych paszportach są również dostepne na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w linku "Paszport biometryczny" lub pod nr tel.: (032) 20 77 326, (032) 20 77 400.

26

LIP

2006

72050

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.