Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zarząd Powiatu w Myszkowie informuje, że po podjęciu przez Radę Powiatu, na sesji w dniu 27 lipca 2006 roku, Stanowiska w sprawie wypowiedzenia Porozumienia pomiędzy Wojewoda Śląskim a Zarządem Powiatu w sprawie powierzenia niektórych zadań paszportowych, Zarząd podjął działania zmierzające do pozostawienia punktu paszportowego w Myszkowie.

W związku z powyższym faktem, 31 lipca br. Zarząd Powiatu w Myszkowie wystosował do Wojewody Śląskiego Tomasza Pietrzykowskiego pismo z prośbą o rozważenie możliwości pozostawienia biura paszportowego w Starostwie Powiatowym w Myszkowie.

Do dnia dzisiejszego, tj. 30 sierpnia 2006 roku nie otrzymaliśmy odpowiedzi ze strony Pana Wojewody.

W przypadku odrzucenia prośby Zarządu o pozostawienie punktu paszportowego w Myszkowie przez Wojewodę Śląskiego, punkt paszportowy w budynku Starostwa zostanie ostatecznie zlikwidowany.


Od 28 sierpnia br. wszelkie formalności związane z wyrobieniem paszportu mieszkańcy Powiatu Myszkowskiego mogą załatwiać w Delegaturze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Częstochowie przy ul. Sobieskiego 7 (wejście do Referatu Paszportów znajduje się przy ulicy Korczaka) od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30, we wtorki 7.30 - 17.00. Informacje pod nr. tel. (034) 378 - 20 - 44, 378 - 20 - 42. Kasa czynna codziennie do 15.00.


Zarząd Powiatu
w Myszkowie

Myszków, 30 sierpnia 2006 roku

30

SIE

2006

18997

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.