Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do


Fot.:Andrzej Kozłowski

23 lipca br. na swojej LII sesji obradowała Rada Powiatu w Myszkowie.


Nowym Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu wybrano Włodzmierza Rebane z klubu Radnych "NIEZALEŻNI". Uprzednio funkcję tą sprawował radny Zbigniew Bernacki, który na poprzedniej sesji rady wybrany został jej Przewodniczącym.

Radni podjęli uchwałę w sprawie przeniesienia planu wydatków między działami oraz uchwałę w sprawie zwiększenia budżetu powiatu na rok 2006 przeznaczając kwotę 130.000 zł na zakup dalszych druków komunikacyjnych, tzn. prawa jazdy, dowodów rejestracyjnych, kart pojazdu itp.

Rada wyraziła zgodę na wynajem na okres 10 lat w trybie bezprzetargowym lokalu użytkowego znajdującego się w budynku Starostwa Powiatowego w Myszkowie dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wyrazili również zgodę na sprzedaż nieruchomości za cenę niższą od wartości rynkowej, dotyczącą sprzedaży Gminie Szczekociny zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Myszkowskiego położonej w Szczekocinach.

Podjęli także uchwałę w sprawie deklaracji drugiego udziału członkowskiego w Banku Spółdzielczym w Myszkowie, a także statuty jednostek administracyjnych: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie, Powiatowego Zarządu Dróg oraz Powiatowego Urzędu Pracy.

27

SIE

2006

33572

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.