Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Niemal punktualnie o godzinie 17.35 na katowickim lotnisku Pyrzowice wylądował samolot z angielską delegacją z Okręgu Broxtowe.

Od dziś do 25 sierpnia 2006 roku, na zaproszenie Zarządu Powiatu w Myszkowie, gościć będzie delegacja przedstawicieli samorządu lokalnego z Okręgu Broxtowe.


Fot.: Andrzej Kozłowski

Przybyli m.in.: Przewodniczący Rady Okręgu Milan Radulovic (Partia Pracy), Burmistrz Broxtowe Doug Wilcockson wraz z małżonką, przewodnicząca organu wykonawczego Ruth Hyde oraz radni i przedstawiciele urzędu Okręgu Broxtowe.

Głównym punktem wizyty będzie podpisanie Umowy o Przyjaźni i Współpracy między Powiatem Myszkowskim a Okręgiem Broxtowe.

Nakreślono trzy główne obszary współpracy między partnerami: promocję regionu poprzez kulturę, sport i turystykę, edukację oraz gospodarkę i rynek pracy.

Goście z Anglii zwiedzą lokalne przedsiębiorstwa naszego powiatu a także Jurę, Kraków i Oświęcim.

Współpraca między Powiatem Myszkowskim a Okręgiem Broxtowe zyskała poparcie i akceptację ze strony organów przedstawicielskich obu samorządów.

Rada Okręgu Broxtowe na swoim posiedzeniu w dniu 20 czerwca br. zaakceptowała współpracę z naszym powiatem a Rada Powiatu w Myszkowie na sesji w dniu 12 lipca jednogłośnie wyraziła wole współpracy między obu partnerami.

22

SIE

2006

60577

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.