Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wicestarosta oraz pozostali członkowie Zarządu wybrani

W dniu dzisiejszym o godzinie 11.00 zebrała się Rada Powiatu w Myszkowie na swojej drugiej już w tej kadencji sesji.
Radni rozpoczęli obrady od uzupełnienia składu Rady Powiatu. Nową radną została Pani Małgorzata Gorczyca - Jędrycha,


fot. Andrzej Kozłowski
radna Małgorzata Jędrycha - Gorczyca

obejmując mandat w miejsce Klemensa Podlejskiego, który na poprzedniej sesji, z uwagi na niezłożenie ślubowania radnego, nie objął mandatu w Radzie ( z uwagi na wybór na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Żarki).
Rada dokonała następnie uzupełnienia składu swojego Prezydium. Wiceprzewodniczącymi Rady Powiatu zostali: Dorota Kaim - Hagar z "Przyszłości" i Łukasz Stachera z Platformy Obywatelskiej.


fot. Andrzej Kozłowski
Od lewej: Wiceprzewodnicząca Rady Dorota Kaim - Hagar, Przewodniczący Janusz Jakubiec i Wiceprzewodniczący Łukasz Stachera

Rada wybrała dziś Wicestarostę, którym został Jan Kieras z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Uzupełniono także skład Zarządu Powiatu. Nowymi członkami Zarządu zostali: Andrzej Jastrzębski(Samoobrona), Mariusz Morawiec (PO) i Jadwiga Skalec (PO).
Radni ustalili również wysokość wynagrodzenia Starosty Myszkowskiego. Łączne miesięczne wynagrodzenie Starosty aktualnie wynosi 10.320,50 zł.
Ponadto podjęto uchwałę o zwiększeniu dochodów budżetu Powiatu na rok 2006 części oświatowej subwencji ogólnej wynikającej ze zwiększenia przez Ministra Finansów tejże subwencji o kwotę 46.890 zł oraz o podziale tej kwoty.
Rada podjęła uchwałę zwiększającą budżet Powiatu Myszkowskiego na rok 2006 ze środków unijnych w ramach programu Socrates Comenius oraz dokonała zmiany uchwały dotyczącej określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację tychże zadań w 2006 roku.

06

GRU

2006

29406

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.